Super zoo vyhlašuje kamínkovou výzvu s Gumpem

pátek, 4. srpna 2023, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

V rámci partnerství s filmem Gump – jsme dvojka startuje Super zoo kamínkovou výzvu.

Zdroj: Super zoo

Zdroj: Super zoo

Super zoo přichází s prvním projektem navazujícím na generální partnerství s filmem Gump – jsme dvojka. Cílem nového projektu, malování kamínků, je zapojit zákazníky a společně podpořit organizace, které pečují o opuštěná zvířata.

„Na projektu se podílíme s naším partnerem, kterým je Rádio Blaník. Chceme zapojit nejen naše zákazníky, ale také širší veřejnost, která by ráda podpořila organizace pečující o opuštěná zvířata,“ říká Luboš Rejchrt, provozní ředitel Super zoo.

Výzva „Malujte a pomáhejte“ je založena na malování kamínků, které je známé především ve spojitosti s tzv. putovními kamínky. Ty jsou malované a položené na veřejných místech či v přírodě pro radost ostatních, kteří si je pak mohou nechat nebo odnést na další místo v České republice, a tak udělat radost dalším lidem. Super zoo navazuje na tuto oblíbenou volnočasovou aktivitu a přidává k ní i dobročinný rozměr. 

Kamínkování bude probíhat po celý srpen na všech prodejnách Super zoo. Na kamínky mohou lidé vyobrazit například psího hrdinu Gumpa, logo Super zoo či Radia Blaník, nebo jakýkoli další motiv, který udělá radost. Namalované kamínky poté budou nosit na prodejny Super zoo, kde si zároveň mohou koupit kamínky ostatních zákazníků, a podpořit tak vybrané organizace. 

Veškerý výtěžek se na eventu S Gumpem na Blaník, který se uskuteční 10. září v Louňovicích pod horou Blaník, předá dvaceti organizacím zaměřeným na péči o opuštěná zvířata. Pro účastníky akce budou připravené i drobné aktivity, malé dárečky pro děti a hry, v rámci kterých se budou moci lidé zapojit do další podpory vybraných organizací. 

-stk-