Albert novou kampaní cílí na konzumenty kávy a čaje

sobota, 23. září 2023, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové věrnostní kampani nabízí Albert stylové doplňky k domácí přípravě kávy a čaje.

Klíčový vizuál k nové věrnostní kampani obchodního řetězce Albert, zdroj: Albert

Klíčový vizuál k nové věrnostní kampani obchodního řetězce Albert, zdroj: Albert

Albert spouští novou sběratelskou kampaň, v níž nabídne za věrnostní body se slevou stylové doplňky pro domácí přípravu kávy a čaje.

„Podzim už je za dveřmi a s ním přichází i období, kdy roste obliba horkých nápojů. Proto jsme si pro naše zákazníky nachystali stylové produkty, které jim pomohou s jejich přípravou. Navíc jsou designově velmi povedené, takže hezky doplní každou domácnost,“ popisuje Jaroslav Anelt, z oddělení marketingu obchodů Albert. 

Ve věrnostní kampani mohou zákazníci zakoupit se slevou produkty značky Perla. Body mohou sbírat na několik druhů dvoustěnných hrnků v různých velikostech, skleněnou konvici, termohrnky, vakuovou skleněnou dózu, rose gold lžičky či french press. Od značky Lauben pak mohou vybírat z rychlovarné konvice, napěňovače mléka či mlýnku na kávu a od značky Sencor je k dispozici kávovar pro přípravu espressa. Produkty lze získat již od 99,90 Kč a jsou k dostání ve všech prodejnách Albert, přičemž kávovar Sencor je pouze v hypermarketech. 

Tak jako při každé sběratelské kampani získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc mohou získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku, a jen pro tuto kampaň zároveň bod navíc za jakýkoli výrobek značky Perla. Celkově sbírají osm bodů. Albert dává jako dárek dva body navíc v případě klasické papírové kartičky. Při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci místo dvou bodů dokonce tři. Výhody mohou využívat také zákazníci služby Albert Online. S nákupem obdrží kompletně vyplněnou kartičku. 

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 20. září do 31. října 2023, nebo do vyčerpání zásob. 

-stk-