KB SmartPay, KB a Mastercard mají společnou kampaň

pátek, 8. září 2023, 10:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

KB SmartPay ve spolupráci s Mastercard a Komerční bankou spouští kampaň, s níž chce přiblížit živnostníkům výhody služby PayPhone.

Zdroj: Repro YT KB SmartPay

Zdroj: Repro YT KB SmartPay

Společnost KB SmartPay ve spolupráci s Mastercard a Komerční bankou přichází s novou kampaní, jejímž cílem je přiblížit živnostníkům a drobným podnikatelům výhody služby PayPhone, díky které si mohou navýšit tržby až o 30 %. 

Kampaň startuje s novým školním rokem, v době, kdy si mnozí obchodníci začínají chystat i na vánoční svátky. Potrvá po dobu šesti týdnů – do 15. října. Probíhat bude online, kde prostřednictvím dvou krátkých informativních videí vysvětluje přínos mobilní aplikace PayPhone.

S aplikací PayPhone mohou pracovat například stánkaři nebo řemeslníci. V současnosti ji používají i dřevorubci. „V tomto roce jsme navázali spolupráci s Lesy ČR, které využívají PayPhone přímo v terénu. Ve chvíli, kdy si zákazník přijede do lesa koupit dřevo, může zaplatit nejen v hotovosti, ale i kartou rovnou na místě,“ vysvětluje Jitka Palatová, generální ředitelka KB SmartPay, jež službu živnostníkům nabízí na jeden rok zdarma.

Tvůrcem videí je agentura Mevea.

-stk-