Lorenzo odchází z vedení T-Mobile, nový CEO se hledá

sobota, 16. září 2023, 07:50 Aktuality, Marketing, Internet & Mobil, Lidé MediaGuru

Stávající generální ředitel T-Mobile Jose Perdomo Lorenzo se přesouvá do Deutsche Telekom. Jeho nástupce na tuzemském trhu se hledá.

Jose Perdomo Lorenzo, stávající CEO T-Mobile CZ a Slovak Telekom, zdroj: T-Mobile

Jose Perdomo Lorenzo, stávající CEO T-Mobile CZ a Slovak Telekom, zdroj: T-Mobile

Generální ředitel společností T-Mobile CZ a Slovak Telekom Jose Perdomo Lorenzo se po pěti letech přesouvá na novou pozici do Německa. Od 1. ledna 2024 bude mít v pozici Strategy Lead na starosti kompletní strategii a transformaci skupiny Deutsche Telekom, reportovat bude přímo generálnímu řediteli skupiny Timotheu Höttgesovi.

Jose Perdomo Lorenzo nastoupil do T-Mobilu 1. října 2018. „V českém T-Mobilu jsem strávil pět let a nebude to lehké loučení. Za tu dobu jsme si prošli několika globálními krizemi, které se nám podařilo zvládnout především díky skvělým lidem, jenž v T-Mobile pracují a neustále ho posouvají dál. Nebude se mi lehce loučit ani s Českou republikou, již jsem si pro její dechberoucí historická místa a úžasné přírodní scenérie velice oblíbil, ani se Slovenskem, kam jsem často jezdil. Nazrál však čas postavit se nové výzvě, na kterou se již nyní moc těším,“ uvádí Lorenzo.

V nové pozici v Deutsche Telekom se bude podílet na digitální transformaci, zaměří se na získávání nových příležitostí, směrování trhu, technologické trendy a celkový rozvoj firemní strategie. Společně se svým týmem bude úzce spolupracovat se všemi obchodními divizemi, aby naplnil cíle skupiny na cestě stát se telco lídrem. 

Ve své stávající roli CEO zůstane Lorenzo do konce letošního roku. Nový generální ředitel T-Mobile CZ a Slovak Telekom bude oznámen po ukončení výběrového řízení.

-stk-