Monitora se mění na Mediaboard, cílí za české hranice

úterý, 12. září 2023, 06:55 Aktuality, PR MediaGuru

Monitora Media se přejmenovává na Mediaboard. Do pěti let se chce zařadit do světové pětky na poli monitoringu médií a sociálních sítích.

Zdroj: Mediaboard

Zdroj: Mediaboard

Společnost Monitora Media, jež se věnuje monitoringu médií a sociálních sítí, se mění na Mediaboard. Se změnou názvu přichází i posun ke komplexní all-in-one media intelligence službě, která kromě mediálního monitoringu nově nabídne i publikační platformu pro komunikaci s novináři. Mediaboard chce v letošním roce dále rozšiřovat svou působnost na zahraničních trzích, kde má ambice se do pěti let zařadit do světové pětky společností poskytujících tyto služby.  

„Už dávno jsme přerostli ‚škatulku‘ mediálního monitoringu. Změna názvu reflektuje komplexnost našich služeb, které nově zahrnují i nástroje pro budování brandu a správu PR,“ popisuje Tomáš Berger, CEO Mediaboardu. 

S  rebrandingem se pojí i posílení zahraničních aktivit Mediaboardu. Již nyní pokrývá monitoring médií ve více než 100 zemích a její služby mezinárodně využívají značky jako IKEA, Rohlík nebo BMW. Během následujících let se chce Mediaboard dostat do světové špičky společností, které nabízejí media intelligence služby.

„Pevně věřím, že díky komplexnosti a kvalitě našich služeb není otázkou jestli, ale kdy se staneme jedním z pěti největších poskytovatelů media intelligence na světě. S Mediaboardem chceme do PR přinést nástroje, které umožní efektivní plánování, jaké známe z marketingu. Na trhu roste poptávka po jednotné platformě, která bude komunikaci nejen monitorovat, ale také měřit, analyzovat a cílit,“ doplňuje Tomáš Berger

-stk-