Peek & Cloppenburg na českém trhu pokračuje v expanzi

pátek, 8. září 2023, 13:25 Aktuality, Retail MediaGuru

Peek & Cloppenburg otevírá v České republice svůj šestý obchod, nachází se v Centru Černý Most.

V pořadí šestou prodejnu otevírá Peek & Cloppenburg v Centru Černý Most v Praze, foto: Kristof Puller.

V pořadí šestou prodejnu otevírá Peek & Cloppenburg v Centru Černý Most v Praze, foto: Kristof Puller.

Peek & Cloppenburg pokračuje v České republice ve své expanzi a otevírá svůj šestý obchod, jenž se nachází v pražském Centru Černý Most.

V nové prodejně nabídne na ploše 3200 metrů čtverečních na jednom patře oddělení dámské a pánské módy s výběrem asi 100 módních značek pro ženy a muže, jako jsou Polo Ralph Lauren, Boss, Joop!, T. Hilfiger, CK Calvin Klein, Baldessarini, Marc O’Polo, Levis, Tommy Jeans, Guess, Lauren Ralph Lauren, Marc Cain, Jake*s Woman, Armani Exchange, Hugo, Calvin Klein Jeans, Review a mnoho dalších. Uspořádání prodejny má poskytnout optimální orientaci a  inspiraci.

Otevřením dalšího obchodu plní Peek & Cloppenburg svou strategii investic do maloobchodu. „Jsme rádi, že investujeme a otevíráme náš 6. obchod v České republice. I po tolika letech působení P&C v České republice se díváme dopředu a nadále expandujeme a zlepšujeme naši obchodní činnost,“ říká Mario Feist, regionální ředitel prodeje ve společnosti Peek & Cloppenburg.

Během prvního víkendu mohou zákazníci využít slevu 20 % na celý sortiment, která platí pro členy věrnostního programu nebo pro ty, kteří se jimi stanou. Pro všechny je připraven i doprovodný program s DJem, beauty lounge, nápoji, kávou a sladkostmi.

Společnost P&C je zastoupena v 16 zemích včetně Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemí, Polska, Chorvatska, České republiky, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Rumunska, Slovinska, Slovenska, Bulharska, Srbska a Belgie. Za svůj cíl si klade umožnit zákazníkům vytvořit perfektní outfit pro každou příležitost a v jakémkoliv stylu. Klade důraz na výběr sortimentu a mix vlastních značek se známými mezinárodními brandy. Součástí nabídky je  také sportovní móda pro mladou cílovou skupinu. 

-stk-