Penny v nové kampani apeluje na odpovědné chování

úterý, 5. září 2023, 13:05 Aktuality, Reklama, Udržitelnost MediaGuru

Cílem nové kampaně Penny je posílit povědomí o odpovědném chování společnosti k přírodě, okolí i zaměstnancům.

Z natáčení nové kampaně, zdroj: Penny

Z natáčení nové kampaně, zdroj: Penny

Penny spustilo novou kampaň s názvem „Hrdě hezky česky". Cílem kampaně je posílit povědomí o odpovědném chování společnosti k přírodě, okolí i zaměstnancům. Základem nové kampaně je představení aktivit na poli společenské odpovědnosti.

„Penny se vždy snaží chovat jako dobrý soused. Dlouhodobě tedy podporujeme prostředí, ve kterém žijeme. Máme řadu aktivit, jejichž prostřednictvím se staráme o svět okolo nás, ať už je to pěstování včel, sázení stromů nebo úklid našeho okolí. Podporujeme rodiny s dětmi, seniory, spolupracujeme s potravinovými bankami. Pro nás je důležité tyto věci skutečně dělat, a ne o nich jen mluvit. Na druhou stranu, řada lidí třeba netuší, co vše ve skutečnosti v Penny děláme, a protože jsme na to hrdí, rozhodli jsme se připravit novou kampaň, kde s nimi budeme tyto naše hodnoty sdílet,“ popisuje Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny Česká republika.

Základem kampaně jsou čtyři televizní spoty: starost o přírodu, spolupráce s Českou obcí sokolskou, péče o aktivní život pro seniory a poděkování zaměstnancům Penny.

Zdroj: Penny

Fotografování a natáčení proběhlo na začátku srpna v ateliéru v pražských Vysočanech a na prodejně Penny v Praze Štěrboholech. „Na billboardech i v televizi vystupují skuteční zaměstnanci Penny, s nimiž se naši zákazníci mohou každý den setkávat na našich prodejnách. O tom, že nejen dělají dobře svoji práci, ale že mají i herecký talent, svědčí i pochvaly od fotografa i režiséra našich nových spotů,“ zdůrazňuje autenticitu kampaně Vít Vojtěch.

Součástí kampaně je i podpora Penny jako dobrého zaměstnavatele.

Novou kampaň připravilo Penny pro televize, on-line a sociální média, tisk, instore i kina. Vytvářela ji agentura Hullabaloo, média zajistila PHD, produkci Heroes. Na sociálních sítích odstartovala v neděli 3. září. Televizní diváci nové spoty poprvé viděli v pondělí 4 září.

-mav-