Rakuten TV odebrala iFood.tv, drobně upravila menu

úterý, 26. září 2023, 12:10 TV, Aktuality MediaGuru

Z nabídky streamingové služby Rakuten TV zmizela kulinářská televize iFood.tv. Na novou programovou pozici se zároveň přemístila motoristická stanice Powernation.

Aktuálně jsou v české nabídce Rakuten TV k dispozici dva kulinářské programy. Foto: Pixabay

Aktuálně jsou v české nabídce Rakuten TV k dispozici dva kulinářské programy. Foto: Pixabay

Vysílání stanice vychází ze stejnojmenné online platformy. „iFood.tv přináší více než 40 tisíc důvěryhodných videí s recepty, která do vašeho života přinášejí štěstí. Nainstalujte si tuto aplikaci nyní a získejte filtrované lahodné recepty podle vašeho vkusu a sledujte, co se vám líbí, zcela zdarma,“ láká na svou nabídku provozovatel služby. O kulinářské programy pochopitelně uživatelé Rakuten TV nepřijdou. Nadále jsou k dispozici stanice Tastemade a Gusto.tv.

K drobným změnám došlo i v menu této online služby. V aplikaci, kterou má k dispozici redakce MediaGuru, je nově počeštěne i samotné menu. Položka Free se tedy změnila na Zdarma a Live TV na Živá TV. Online platforma se tedy opět o něco přiblížila českým uživatelům. K úpravám došlo i v seznamu kanálů ve formě elektronického programového průvodce (EPG). Motoristická stanice Powernation se nově přesunula do kategorie lifestylových televizí. Těch je aktuálně sedm.

-lukpol-