Albert se před Vánoci spojuje se značkami Pyrex a Lego

čtvrtek, 2. listopadu 2023, 06:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

V předvánoční sběratelské kampani řetězce Albert si mohou zákazníci za věrnostní body koupit se slevou produkty značek Pyrex či Lego.

Zdroj: Albert

Zdroj: Albert

Albert startuje 1. listopadu novou věrnostní kampaň, v níž za nasbírané body zákazníkům nabízí se slevou nádoby a mísy na pečení francouzské značky Pyrex či stavebnice Lego. Kampaň potrvá do 2. ledna 2024 nebo do vyprodání zásob. 

„Ať už jde o svátek svatého Martina, nebo na přípravu těst na vánoční cukroví, chceme našim zákazníkům usnadnit život. Proto jsme pro ně přichystali kolekci obsahující skleněnou mísu, formu na koláč, bochníkovou formu, pekáč s poklicí či různé nádoby na potraviny, které pomohou s přípravou či skladováním v každé kuchyni,“ popisuje Kateřina Hanušová z oddělení marketingu obchodů Albert. Zákazníci mohou získat tyto produkty od značky Pyrex za cenu od 99,90 Kč. 

Kromě toho mohou zákazníci za věrnostní body získat i stavebnice Lego. „Pro malé stavitele jsme připravili několik druhů stavebnic Lego. Stavebnice a ministavebnice Lego mohou sloužit jako odměna do adventního kalendáře nebo dáreček od čerta a Mikuláše. Děti jistě potěší například stavebnice s motivem Harryho Pottera, Disney, Minecraft a mnoho dalšího,“ doplňuje Hanušová. 

Produkty jsou k dostání ve všech prodejnách Albert, nabídka v hypermarketech je pak navíc rozšířená i Lego úložnou hlavu, do které se vejdou kostičky ze stavebnic. Produkty lze získat již od 29,90 Kč. 

Tak jako při každé sběratelské kampani získají zákazníci za každých 200 korun nákupu v obchodech Albert jeden bod. Body navíc mohou získat i za partnerské produkty, které jsou vždy označeny v aktuálním letáku. K získání vybraného produktu Pyrex nebo Lego je potřeba nasbírat osm bodů. Albert dává jako dárek dva body navíc v případě klasické papírové kartičky, při využití aplikace Můj Albert získají do začátku dokonce tři body. Výhody mají také zákazníci, kteří mají ve svém okolí dostupnou službu Albert Online – s nákupem obdrží kompletně vyplněnou kartičku. 

Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách – Pyrex či Lego.

-stk-