Billa změní svůj věrnostní klub, nabízí slevy za body

čtvrtek, 5. října 2023, 10:55 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Billa plánuje změny svého věrnostního klubu Billa Bonus Club. Jeho členové nyní mohou své body vyměnit za slevy.

Klíčový vizuál k nové věrnostní kampani „Vyměňte své body za slevy“, zdroj: Billa

Klíčový vizuál k nové věrnostní kampani „Vyměňte své body za slevy“, zdroj: Billa

Obchodní řetězec Billa představí se začátkem nového roku svůj věrnostní klub Billa Bonus Club ve vylepšeném kabátě s řadou novinek. Proto mohou nyní jeho členové měnit své doposud nasbírané body za slevy a odměny. Akce na výměnu bodů startuje 4. října a potrvá do konce měsíce. Upozorňuje na ni kampaň „Vyměňte své body za slevy“. 

„Billa se mění a spolu s ní i její věrnostní klub. Pro zákazníky připravujeme mnoho zajímavých novinek, o kterých budeme včas informovat. Aby byl přechod na nové fungování klubu pro zákazníky co nejpohodlnější, přicházíme s touto věrnostní akcí, ve které od nás za své dosavadní body dostanou slevová zvýhodnění a získají přístup k lákavým akčním nabídkám,“ říká Lucie Průšová, vedoucí marketingového oddělení Billa ČR.

V rámci kampaně mohou zákazníci vyčerpat své dosavadní body, kterým plošně k letošnímu 31. prosinci vyprší platnost, a nechat se odměnit cenami, například hlavní výhrou v podobě rodinného nákupu v hodnotě 100 tisíc korun, slevami u partnerů Tchibo, Tescoma či Potten & Pannen, dárkovými kartami nebo slevami na vybrané výrobky či další nákupy.

Členové klubu dostanou za každých 50 bodů jeden los, přičemž v jednom nákupu lze získat až tři losy. Jakou odměnu za vyměněné body zákazníci získají, se dozví ihned po otevření přední části svého losu. Los je možné obdržet u pokladny s obsluhou, v případě samoobslužných pokladen lze o jejich vydání požádat obsluhu před dokončením nákupu. 

Uplatnění slev je individuální a zákazník ho nalezne vždy po otevření přední části losu. Všechna pravidla pro výdej losů, jejich uplatnění a seznam výher nalezne zákazník na www.Billa.cz/vymente-body.

Kvůli končící platnosti věrnostních bodů se také dočasně změnila pravidla Podmínek členství v Billa Bonus clubu od 4. října 2023. Zájemci si jejich aktuální znění mohou přečíst na www.Billa.cz/podminky-clenstvi.

-stk-