Canal+ spustil nové webové stránky

neděle, 22. října 2023, 08:20 TV, Aktuality MediaGuru

Francouzská skupina Canal+, která je aktivní také v České republice a na Slovensku, spustila tento týden nové webové stránky. Ty jsou určeny jak široké veřejnosti, tak například novinářům, investorům nebo zájemcům o práci pro tuto mezinárodní skupinu.

Logo mezinárodní skupiny Canal+ působící i v České republice a na Slovensku

Logo mezinárodní skupiny Canal+ působící i v České republice a na Slovensku

Nová webová prezentace je k dispozici na adrese www.canalplusgroup.com a má odrážet bohatou, téměř čtyřicet let trvající existenci této značky, jejíž přítomnost je nyní velmi viditelná i v našem regionu. Canal+ působí ve více než 50 zemích světa a může se pochlubit základnou okolo 25 milionů zákazníků. V České republice i na Slovensku provozuje skupina satelitní a internetovou televizi Skylink, videotéku Canal+ a také stejnojmenné tematické placené kanály.

Emilie Pietrini, ředitelka značky a komunikace skupiny Canal+, při této příležitosti uvedla: „Jsem velmi ráda, že skupina Canal+ má nyní vlastní firemní stránky. Chceme zde sdělovat novinky skupiny prostřednictvím vlastní tvorby, produkce a distribuce obsahu a nyní bez jakýchkoli geografických hranic. Doufám, že tato stránka bude ukázkou toho, co skupina přináší a jaké jsou její ambice.“ Web byl zároveň vyvinut tak, aby kladl maximálně důraz na životní prostředí, tzv. ekologickou udržitelnost.

-lukpol-