iStyle otevřela na Masaryčce prodejnu Apple Premium Partner

úterý, 31. října 2023, 07:20 Aktuality, Retail MediaGuru

iStyle otevřela novou prodejnu v centru Prahy. Nachází se v prostorách projektu Zahy Hadid na Masaryčce.

Pohled na prodejnu iStyle na Masaryčce, zdroj: iStyle

Pohled na prodejnu iStyle na Masaryčce, zdroj: iStyle

Společnost iStyle otevřela novou prodejnu v nejvyšším standardu Apple Premium Partner, kterou zákazníci naleznou v nově realizovaném projektu Masaryčka. Pro iStyle, který je největším partnerem společnosti Apple v regionu CEE, jde o 12. prodejnu v České republice.

V pořadí pátou Apple Premium Partner prodejnu otevřel iStyle v nové budově Masaryčka, která se zrodila na ploše bývalého brownfieldu poblíž pražského Masarykova nádraží. Za revitalizačním projektem stojí architekti z ateliéru Zahy Hadid. Příprava celého konceptu prodejny trvala déle než rok a zahrnovala spolupráci jak s architektonickým studiem ZHA, tak i s Penta Real Estate.

Interiér prodejny iStyle na Masaryčce, zdroj: iStyle

Interiér prodejny iStyle na Masaryčce, zdroj: iStyle

Interiér prodejny iStyle na Masaryčce, zdroj: iStyle

Interiér prodejny iStyle na Masaryčce, zdroj: iStyle

Pro iStyle jde o teprve druhou prodejnu, která se nachází mimo prostory obchodního centra a je tedy přístupná přímo z ulice. Dosud jedinou takovou prodejnou byla přilehlá provozovna Revoluční, která otevřela před 17 lety. Díky umístění poblíž vytíženého dopravního uzlu má prodejna potenciál oslovit kromě českých zákazníků také zahraniční turisty.

„Architektonické pojetí komplexu Masaryčka je skutečně jedinečné a jsme rádi, že jsme dostali možnost právě zde otevřít již pátou prodejnu ve vysokém standardu Apple Premium Partner. Věřím, že díky poloze v centru Prahy i plánované rychlodráze na letiště se stane oblíbeným nákupním místem pro zákazníky z Česka i zahraničí,“ uvedl Vít Goluch, General Manager společnosti iStyle v České republice.

Většinu z celkové plochy 224 m2 zaujímá Apple showroom s produkty k vyzkoušení včetně nabídky příslušenství. Přímo v prodejně je k dispozici personál i expresní autorizovaný servis. Firemní klienti mohou využít B2B koutek zaměřený především na potřeby malých a středních firem. 

iStyle novou prodejnou navazuje na prodejnu  OC Šestka, jejímž otevřením se přibližuje obyvatelům západní části Prahy či návštěvníkům pražského letiště. Na česko-slovenském trhu iStyle díky právě probíhajícímu spojení se sítí m:zone nabídne 18 prodejen, v celém regionu CEE má přes 60 prodejen.

-mav-