Kurtové sporty jsou na nové stanici Court Sports Network

neděle, 29. října 2023, 07:50 TV, Aktuality MediaGuru

Na poli takzvaných FAST kanálů se objevila další programová novinka. Streamingové služby Plex a SportsTribal TV zařadily v uplynulých dnech do svých nabídek Court Sports Network.

Mezi sporty z kurtů nebudou chybět ani vybrané tenisové turnaje. Foto: Shutterstock

Mezi sporty z kurtů nebudou chybět ani vybrané tenisové turnaje. Foto: Shutterstock

Za programovoou novinkou stojí Asociace hráčů Pickleballu (APP), která se rozhodla vytvořit FAST platformu, jenž umožní globální přístup k takzvaným kurtovým sportům. Ve vysílání tak kromě pickleballu nebudou chybět například padel, tenis, stolní tenis, badminton, squash nebo plážový tenis. V České republice je možné tuto stanici sledovat zcela bezplatně na streamingových platformách Plex a SportsTribal TV. Program pochopitelně není lokalizován do češtiny.

Court Sports Network je vzrušující nový domov pro náš obsah. Nabízíme přenosy z našich akcí APP Tour a Signature Events i příběhy pickleballových hráčů po celém světě. Court Sports Network je vítaným přírůstkem do naší rozsáhlé vysílací distribuční sítě,“ uvedl marketingový ředitel APP Tom Webb. „Společně nejenže přinášíme pickleball do FAST, ale také vytváříme novou éru sportovní zábavy na kurtech,“ doplnil Douglas Neiman, generální ředitel Navio Networks.

-lukpol-