LepsiSlozeni.cz spouští svou první brandovou kampaň

pondělí, 30. října 2023, 11:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Do první brandové kampaně obsazuje e-shop se zdravými potravinami pro děti malého vědce.

Z kampaně e-shopu LepsiSlozeni.cz, foto: Marek Vohryzka

Z kampaně e-shopu LepsiSlozeni.cz, foto: Marek Vohryzka

E-shop LepsiSlozeni.cz, potažmo firma Garmondi, jež distribuuje zdravé potraviny pro děti, spouští svou první brandovou kampaň. V reklamních spotech, které budou k vidění na YouTube a v kině, představuje mladého vědce, jenž na první ochutnání zábavnou formou analyzuje složení jednotlivých potravin. Za kreativou i produkcí kampaně stojí Produkce KUK dvojice Pavlíny Štochlové a Marka Vohryzky.

„Chtěli jsme co nejvíc vystihnout, že si na výběru produktů dávají v Lepším složení opravdu záležet. Volí produkty bez éček, barviv a dalších škodlivých látek. A přitom jde pořád o potraviny, které dětem chutnají,” komentuje vznik kreativy její spoluautorka Pavlína Štochlová a dodává: „V samotném zpracování jsme se snažili vytvořit hravou laboratoř. Jídlo přijíždí malému vědci po pásovém dopravníku, mléko do misky napouští plnící linka, příbor podává robotická ruka.“

Na YouTube poběží spoty od října, a to jak v podobě přeskočitelného videa, tak jako 6s bumpery. Dále budou nasazeny i v síti kin Cinestar. V rámci produkce vznikly rovněž vizuály, které budou jako doplňková komunikace použity na sociálních sítích – Facebooku a Instagramu.

Firma Garmondi vznikla v reakci na širokou nabídku nekvalitních dětských potravin běžně dostupných na trhu. Její majitelky – Klára Holá, jež má zkušenosti ze Slevomatu a Rohlíku, a Petra Vlčková, se snažily hledat značky, které nabízejí kvalitnější složení. Výrobky nejenže dováží, ale aktuálně je i úspěšně dodává do Rohlíku, řetězce Albbert nebo Dm drogerií. Zároveň je prodává i na svém vlastním e-shopu LepsiSlozeni.cz.

-stk-