Love Nature 4K, FilmBox a Spark jsou v základu SledováníTV

čtvrtek, 5. října 2023, 12:15 TV, Aktuality MediaGuru

Společnost SledováníTV, která je provozovatelem stejnojmenné placené televize, přesouvá tři stanicce z prémiové nabídky do základních balíčků. Operátor o tom informoval v tiskové zprávě.

Aplikace SledováníTV na mobilních zařízeních. Zdroj: SledováníTV

Aplikace SledováníTV na mobilních zařízeních. Zdroj: SledováníTV

FilmBox je již poměrně dlouhou dobu součástí základních nabídek operátorů, SledováníTV tak v tomto případě spíše srovnává krok s konkurencí. Stanici provozuje na českém a slovenském trhu skupina Canal+ a operátor ji pochopitelně nabízí ve vysokém rozlišení. UHD kanál Love Nature 4K zaměřený na krásy přírody je nově k dispozici také v základních balíčcích. Do nich se přesouvá i Spark TV, která v letošním roce nahradila leteckou televizi Up Network.

Uživatelé s českým balíčkem Start a slovenskými Štart, Štart+, Štart Plus získají navíc také hudební kanál iConcerts. Ten už je v balíčku Základ a Startovací obsažený, jedná se tedy o srovnání nabídky. Tato stanice přináší na televizní obrazovky koncerty hvězd z celého světa. Na jednom místě vedle sebe najdete interprety jako jsou Beyoncé, AC/DC, Elton John, Lana Del Rey, Amy Winehouse a mnoho dalších. Pokračuje i promo akce s doplňkovým balíčkem první měsíc za 1 korunu.

-lukpol-