Na trh vstoupila ovocná značka Fua Fua

neděle, 8. října 2023, 23:35 Aktuality, Retail MediaGuru

Nová značka Fua Fua přichází na český trh s produktem immunity drinků, 100% přírodních nápojů mrazem sušeného ovoce.

Zdroj: Fua Fua

Zdroj: Fua Fua

Nová značka Fua Fua přichází na český trh s prémiovým produktem immunity drinků, 100% přírodních nápojů mrazem sušeného ovoce, superpotravin i ovocných extraktů. Příznivý vliv na imunitu má zajišťovat výběr a kombinace přírodních ingrediencí, vysoký obsah vitaminu C i vysoký obsah vlákniny. 

„Snažili jsme se posunout ovocné smoothies na vyšší úroveň, která by byla zárukou maximální imunitní podpory, skvělé a výživné chuti, praktičnosti a zároveň trvanlivosti. Oslovili jsme nejrůznější vědce, lékaře, kuchaře i cukráře, someliéry a nutriční specialisty. Po několika měsících práce se zrodilo 7 receptur immunity drinků bez stop chemie, barviv a bez přidaného cukru,“ říká spoluzakladatel Zdeněk Šmejkal.

„Jelikož obecně nekonzumujeme dostatek ovoce, hledali jsme cestu, jak to změnit a usnadnit příjem blahodárných přirozených živin. Povedlo se nám vyrobit praktické sáčky plné více než 20 druhů ovoce, z něhož si snadno kdykoli připravíte výborný zdravý přírodní elixír,“ uvedla druhá spoluzakladatelka Fua Fua Jitka Fürst

-mav-