Nespresso uvádí limitovanou edici se značkou Fusalp

pátek, 20. října 2023, 16:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Nespresso se na letošní Vánoce spojuje s francouzskou značkou luxusního volnočasového oblečení Fusalp.

LImitovaná edice Nespresso se inspirovala ikonickým kosočtvercovým vzorem značky Fusalp, zdroj: Nespresso.

LImitovaná edice Nespresso se inspirovala ikonickým kosočtvercovým vzorem značky Fusalp, zdroj: Nespresso.

Společnost Nespresso na letošní vánoční svátky připravila ve spolupráci s francouzskou značkou luxusního volnočasového oblečení Fusalp limitovanou edici inspirovanou zasněženými vrcholky Alp.

Edice, vycházející z ikonického kosočtvercového vzoru Fusalp, nabízí čtyři kávové směsi s příchutí a dvě černé kávové směsi pro systémy Original a Vertuo ve škále od sladkých po kořeněné tóny. Z černých kávových směsí se jedná o Festive Black Espresso a Festive Black Double Espresso, mezi kávové směsi s příchutí se řadí Seasonal Delight Spices Flavoured inspirovaná svařeným vínem a Frosted Caramel Nuts Flavoured s chutí světlého karamelu a mandlí. 

Pro každou z káv jsou připraveny i kávové receptury na cocktaily a mocktaily s kávou včetně Nespresso varianty klasického Espresso Martini. Součastí kolekce je i řada Alpine Chic příslušenství včetně sklenice Barista Festive Glass, hrnek Festive Coffee Mug, 70% hořká čokoláda Bergamot & Pink Pepper Dark Chocolate Squares či adventní kalendář Nespresso x Fusalp. 

Edice je dostupná v síti Nespresso Boutiques a online na www.nespresso.com. 

-stk-, -tšl-