Otevření Popeyes doprovodí hudba i sendviče zdarma

čtvrtek, 26. října 2023, 11:40 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Řetězec rychlého občerstvení Popeyes bude rozdávat při otevření své první restaurace sendviče zdarma.

Zdroj: Popeyes

Zdroj: Popeyes

První stovka návštěvníků první pobočky Popeyes získá Chicken Sandwich zdarma. Tři fanoušci získají i poukázku na 365 sendvičů zdarma. Americký řetězec, jehož příběh se začal psát v roce 1972 v New Orleans, vstupuje do Česka 3. listopadu, kdy v 10. hodin otevře svou restauraci v Domě módy na pražském Václavském náměstí. 

„Přineseme na Václavské náměstí nejen chutě a vůně New Orleans, ale i energii, rytmy a radost amerického jihu,” uvádí Marko Blaževič, Brand President Popeyes ČR a Polsko. Před otevřením se v centru metropole rozezní louisiánská hudba, lidi ve frontě pak budou moci soutěžit, nechat se tetovat a vystoupí i kapela.

Restaurace Popeyes v Domě módy v horní části Václavského náměstí má dvě patra, téměř 700 metrů podlahové plochy a přes 100 míst k sezení. Během několika měsíců síť chystá otevření nejméně dvou dalších restaurací – jedné v centru Brna a další nedaleko hlavního města. Popeyes se za posledních 50 let stalo jedním z největších řetězců. Ve více než 40 zemích má nyní téměř 4200 restaurací.

-stk-