Penny spouští věrnostní kampaň na deky Naturtex

čtvrtek, 19. října 2023, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

V nové věrnostní kampani mohou zákazníci Penny získat se slevou deky, polštáře či ručníky značky Naturtex.

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Penny se značkou Naturtex, zdroj: Penny

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Penny se značkou Naturtex, zdroj: Penny

Penny startuje novou věrnostní kampaň, kterou již potřetí na závěr roku spojuje se značkou Naturtex. Zákazníci si mohou za nasbírané body pořídit se slevou až 68 % deky, polštáře, přikrývky, chrániče matrací nebo bavlněné osušky a ručníky.

„Nabídka produktů Naturtex na závěr roku se pomalu stává tradicí. Naši zákazníci si je pro jejich kvalitu velmi oblíbili, protože jsou nejen praktické, ale nabízí, tak, jak je u nás zvykem, i něco navíc. Letos se s nimi setkávají už potřetí, a tentokrát jim přinášíme nejen přikrývky a polštáře, které dobře znají, ale také hřejivé a huňaté deky se zimními a vánočními motivy. Věříme, že si díky nim lidé užijí Vánoce s Penny v teple, klidu a se svými nejbližšími,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny.

V nabídce je polštář a velká celoroční přikrývka, kterou lze přizpůsobit, jak zimnímu, tak letnímu období, dále chránič matrace či sherpa deky v šesti zimních, vánočních i univerzálních designech. Pro děti je k připravena dětská deka ve velikosti 75 x 100 cm se čtyřmi různými motivy, kterou doplňuje plyšové zvířátko. Nechybí ani nabídka bavlněných ručníků a osušek ve čtyřech barevných provedeních s vysokou gramáží. 

Akce Naturtex začíná na prodejnách Penny od 19. října 2023 a potrvá až do 10. ledna 2024. Získané body pak bude možné uplatnit ještě o týden déle, tj. do 17. ledna 2024. Za každých 200 Kč za nákup v prodejnách Penny získá zákazník jeden soutěžní bod. Za 10 nasbíraných soutěžních bodů ve sběratelské kartičce pak může uplatnit slevu na vybrané produkty Naturtex v hodnotě až 68 %. Jednotlivé produkty je možné pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu. Akce platí až do vyprodání zásob v prodejnách Penny po celé České republice.

-stk-