Popeyes si v interiéru hraje s barvami a hudebními motivy

úterý, 31. října 2023, 14:35 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Popeyes otevře svou první restauraci v Česku v pátek 3. listopadu. Launch doprovází marketingová kampaň.

Popeyes otevře první restauraci na Václavském náměstí 3. listopadu v 10 hodin, zdroj: MediaGuru.cz

Popeyes otevře první restauraci na Václavském náměstí 3. listopadu v 10 hodin, zdroj: MediaGuru.cz

Louisianský fast-food řetězec Popeyes představí tento týden svou první pobočku na českém trhu. Na Václavském náměstí v Praze otevře v Dům módy první restauraci. Vstup nové značky doprovodí marketingová kampaň. 

Popeyes nabídne Cajun hranolky, americkou biscuit nebo Chicken Sandwich. K pití bude možné využít bezedné kelímky. Restaurace v centru Prahy má dvě patra, téměř 700 metrů podlahové plochy a přes 100 míst k sezení.

V rámci interiéru kombinuje Popeyes materiál dřeva s kovem a hraje si s barvami, zejména se sytou oranžovou, žlutou, bílou a tyrkysovou. Důležité jsou i hudební motivy, které jsou pro značku stěžejní. Cílem je vytvořit dojem živé, veselé a dynamické značky, odkazující ke svým louisianským kořenům. 

Možné bude objednávat přes pult i samoobslužné kiosky. V plánu je i mobilní aplikace s možností předobjednávky, doručení domů či věrnostní program. 

Launch nové značky doprovází marketingová kampaň, jež staví především na sociálních sítích, zejména na Instagramu a TikToku, a také spolupráci s influencery. Součástí je rovněž venkovní a rozhlasová reklama.

Během několika měsíců síť chystá Popeyes otevření nejméně dvou dalších restaurací – 7. prosince otevře pobočku u vesnice Stehelčeves na D7 nedaleko hlavního města, v příštím roce přibude další v centru Brna. 

-stk-