Skylink zařazuje Canal+ Action do balíčku Smart

úterý, 3. října 2023, 12:40 Aktuality, TV MediaGuru

Nový tematický program Canal+ Action bude v nabídce operátora Skylink nově k dispozici již od balíčku Smart, po Mini druhém nejnižším. V něm je umístěno celkem devět filmových kanálů.

Vizuál placeného programu Canal+ Action. Zdroj: Canal+

Vizuál placeného programu Canal+ Action. Zdroj: Canal+

V úterý 3. října se balíček Smart operátora Skylink rozrostl o další filmový program – Canal+ Action, takže přístup k němu získává více diváků. V rámci programové ochutnávky je nyní tento program k dispozici i pro klienty s tarifem Mini, tedy to nejnižší nabídkou za 179 korun měsíčně. Zároveň je nově pro zákazníky s balíčky Smart a Multi v internetové televizi Skylink Live TV dostupná také knihovna Canal+, která byla původně přístupná od balíčku Kombi+.

Na co se mohou diváci Canal+ Action a Skylinku v rámci volného vysílání tento měsíc těšit? V česko-slovenské premiéře uvede dnes, v úterý 3. října, francouzský krimiseriál B.R.i. Policejní jednotka specializovaná na organizovaný zločin má co dočinění s gangy, které ohrožují celou Paříž. „Podaří se jejím členům zachovat si své morální hodnoty, nebo budou muset sami přejít na stranu zločinu, aby s ním mohli bojovat?“ ptá se v programové anotaci provozovatel programu.

Canal+ Action odstartuje ve Skylinku koncem února

úterý 31. ledna 2023

-lukpol-