Vision Thing rozšiřuje svou síť do hypermarketů Albert

úterý, 17. října 2023, 16:55 Aktuality, Outdoor MediaGuru

Programatická reklamní DOOH síť Vision Thing se rozšiřuje o in-store obrazovky do hypermarketů Albert.

Nově má Vision Thing 80 digitálních obrazovek v hypermarketech Albert, zdroj: Vision Thing.

Nově má Vision Thing 80 digitálních obrazovek v hypermarketech Albert, zdroj: Vision Thing.

Vision Thing, programatická reklamní DOOH síť čítající necelou třicítku digitálních billboardů v České republice a na Slovensku, se poprvé rozšiřuje o in-store obrazovky. Nově připojila 80 digitálních obrazovek v obchodní síti Albert. Reklamní prostor na těchto obrazovkách v obchodech lze nakoupit pouze programaticky.

„Vision Thing společně s POS Media a Albertem otevírá novou kapitolu v českém reklamním odvětví spojením nejmodernějšího způsobu inzerce s významným retailovým hráčem na našem trhu. Je to vůbec první příležitost, kdy mohou značky a inzerenti dostat svou reklamu přímo do retailového obchodu stejnou metodou, jakou jsou zvyklí nakupovat online reklamu,” říká Richard Němec, CEO Vision Thing.

Inzerce je dostupná ve 20 hypermarketech Albert po celé České republice, Nákup reklamního prostoru pak probíhá stejně jako u dalších DOOH ploch v síti Vision Thing přes nákupní platformy DSP. „Reklamní prostor je možné nakupovat ve 20 TOP modernizovaných prodejnách Albert od Plzeňského až po Moravskoslezský kraj, přičemž díky programatice mohou inzerenti nyní cílit své kampaně přesně podle svých záměrů a požadavků, ať už lokačních, časových, nebo pokročilých v rámci inteligentních spouštěčů, například dle aktuálního počasí,” přibližuje Němec.

Digitální LED obrazovky v hypermarketech se nacházejí na místech s vyšší frekvencí návštěvníků, což má garantovat široký dosah inzerce. Podporují i internetové reklamní formáty, takže inzerenti mohou použít již hotové kreativy a nemusí investovat další prostředky do úpravy a tvorby nových reklamních videí. 

-stk-