Vodafone překlopil TV Paprika do Full HD

středa, 4. října 2023, 12:10 TV, Aktuality MediaGuru

Kulinářská stanice TV Paprika je nově k dispozici ve vysokém rozlišení obrazu. Po Spektru Home jde letos již o druhý program společnosti AMC Networks International, který prošel touto transformací.

Herečka a moderátorka Markéta Hrubešova v pořadu Od farmáře na talíř. Foto: AMC Networks International

Herečka a moderátorka Markéta Hrubešova v pořadu Od farmáře na talíř. Foto: AMC Networks International

Jeden z největších telekomunikačních hráčů na poli placené televize, společnost Vodafone, nabízí od října nově svým zákazníkům stanici TV Paprika ve vysokém rozlišení obrazu. Program je k dispozici prozatím pouze klientům kabelové televize s rozlišením 1920x1080, tzv. Full HD, později se dá očekávat stejný krok i internetové TV operátora. Vodafone nabízí stanici na stejném kmitočtu 719 MHz, tedy jako stanici Spektrum Home, která již na vysoké rozlišení přešla v uplynulém období.

Jednou z programových novinek, kterou stanice TV Paprika představila začátkem léta, je seriál Sbíhají se sliny zaměřený na propojení italské a asijské kuchyně. Diváci ho mohli poprvé vidět 9. července od 20 hodin. V září se pak na obrazovce objevil nový pořad z české produkce Od farmáře na talíř, kterým opět provází Markéta Hrubešová. Stanice programovou novinku označuje jako okno do jejího kulinářského světa, „kde se prolíná stará moudrost s moderními trendy“. Pořad se poprvé vysílal 9. září.

-lukpol-

Spektrum Home má být v HD, uvede pořad Luxusní bydlení

pátek 14. dubna 2023