WeDo rozšířilo síť výdejních míst o čtvrtinu

pátek, 6. října 2023, 14:15 Aktuality, Retail MediaGuru

WeDo zvýšilo počet výdejních míst o čtvrtinu, v blízké době počítá s dalším navýšením až na 1800.

Zdroj: WeDo

Zdroj: WeDo

WeDo pokračuje v rozšiřování svých přepravních kapacit.  V letošním roce rozšířilo síť výdejních míst o čtvrtinu, v blízké době počítá s dalším navýšením až na 1800. Zároveň doručuje již do více než 1500 výdejních boxů. 

V předvánočním období očekává logistický operátor růst počtu zásilek v souvislosti se zvýšeným zájmem o nákupy na online platformě Allegro. Od loňského roku je WeDo součástí skupiny Allegro a nově zajišťuje přepravu zv. na poslední míli po celé ČR, a to i zásilek pocházejících z Polska. „Počítáme s tím, že v posledním čtvrtletí roku vzroste počet doručených zásilek o desítky procent a chceme být na tento růst dobře připraveni. Letos očekáváme obzvláště silný zájem, protože jsme se stali hlavním přepravním partnerem platformy Allegro na českém trhu, na který společnost nedávno vstoupila,“ říká Aleš Kučera, Delivery Sales Manager WeDo.

„Abychom tento nárůst nových zásilek byli schopni i do budoucna, v požadované kvalitě pokrýt, nabíráme nové dopravce a kurýry, a to nejen na předvánoční období, ale i na dlouhodobou spolupráci,“ vysvětluje Denisa Uhrová.

Kromě pokračujícího růstu se WeDo zaměřuje především na zvyšování komfortu, spokojenost zákazníků a zjednodušování služeb. „Úspěšná budoucnost tohoto typu podnikání je postavena na tom, že doručovací společnost doveze zásilku klientovi v čase a na místo, které mu vyhovuje. A v tom hrají nezbytnou roli neustálé modernizace našich služeb; ať už se jedná o zefektivnění logistických procesů, přehlednou mobilní aplikaci WeDo nebo pokračující rozšiřování možností způsobů doručení zásilek,“ uzavírá za firmu Leona Kotlasová. 

-stk-