Coca-Cola je novým nápojovým partnerem Českého hokeje

středa, 22. listopadu 2023, 14:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Coca-Cola se stala exkluzivním nápojovým partnerem Českého svazu ledního hokeje.

Klíčový vizuál k novému partnerství Coca-Coly s Českým hokejem, zdroj: Coca-Cola

Klíčový vizuál k novému partnerství Coca-Coly s Českým hokejem, zdroj: Coca-Cola

Společnost Coca-Cola se stala exkluzivním nápojovým partnerem Českého svazu ledního hokeje pro oblast nealkoholických a sportovních nápojů. Spolupráce se týká nejen seniorské, ale i juniorské a ženské hokejové reprezentace. S blížícím se mistrovstvím světa v ledním hokeji, které se uskuteční v květnu příštího roku v Praze a Ostravě, bude mít partnerství ještě další rozměr.

„Hokej je pro Čechy vášní a o to víc nás těší, že můžeme být jeho nedílnou součástí. Máme již společnou historii spolupráce a věřím, že dokážeme navázat na medailové úspěchy, kterých jsme již v minulosti dosáhli,“ říká Dan Timotin, generální ředitel Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

„Jsme rádi, že se na nejvyšší hokejovou scénu po několika letech vrací tak silná značka, jakou je společnost Coca-Cola. Těšíme se na aktivní spolupráci a věříme, že spojení našich dvou silných brandů bude pro všechny přínosné,“ popisuje marketingový a obchodní ředitel Ondřej Šnaidauf.

Coca-Cola jako hlavní nápoj bude zajišťovat svými produkty občerstvení sportovcům, ale i návštěvníkům všech hokejových utkáních. Voda Natura se stává oficiální vodou českého národního týmu, izotonický drink Powerade oficiálním sportovním nápojem. Spolupráce je dlouhodobá a netýká se jen mistrovství světa, ale všech turnajů, kterých se budou naše reprezentace účastnit. Tato spolupráce navazuje na dlouhodobou podporu sportu ze strany společnosti Coca-Cola, v příštím roce se to týká i dalších globální akcí, jako je fotbalové EURO či Olympijské hry v Paříži.

V rámci nového partnerství chystá Coca-Cola soutěže, reklamní předměty s hokejovou tematikou i netradiční aktivity.

-stk-