Eventy svěří Notino v Česku i zahraničí agentuře Extroverts

středa, 8. listopadu 2023, 20:05 Aktuality, Reklama, Marketing MediaGuru

O eventy společnosti Notino se na českém trhu i v zahraničí postará agentura Extroverts.

Zdroj: Notino

Zdroj: Notino

Internetový obchod s parfémy a kosmetikou Notino chystá řadu eventů v mnoha z 27 zemí, v nichž působí. S jejich plánováním a organizováním nově pomáhá agentura Extroverts, která zvítězila v nedávném tendru. 

„Naším cílem je přinést zákazníkům jedinečný zážitek nejen v naší aplikaci, na webu, ale i ve fyzickém světě. Naše pobočky jsou místem, kde se s námi zákazníci mohou setkat a skutečně zažít Notino. Je pro nás nesmírně důležité přinášet zákazníkům jedinečné eventy a aktivace i mimo naše pobočky, kde propojujeme online a offline svět. Využíváme k tomu nejen naši mobilní aplikaci, ale hlavně unikátní beauty vychytávky, jako je virtuální zrcadlo, diagnostika vlasů a parfémový poradce. Mám radost, že máme po svém boku silného a zkušeného partnera, na jehož práci a výsledky se můžeme spolehnout,“ uvádí Kateřina Kácovská, retail marketing manager značky Notino. 

„Při naší práci se zaměřujeme na gamifikace a engagagement účastníků. Kromě klasické přípravy eventu vždy přemýšlíme nad backgroundem a strategií, jak se dostat návštěvníkům pod kůži. Stavíme nejlepší koncept pro to, aby klient předal informace, kvůli kterým akci pořádá,“ vysvětluje CEO agentury Extroverts Lenka Halásová.

Do samotné spolupráce se sítí Notino se agentura pustila ihned po vyhodnocení tendru. Za sebou už má influencerský K-Beauty event, otevření bratislavského flagship store v nákupním centru Eurovea či vánoční event pro novináře a influencery v bytě Notino, který navázal na televizní kampaň Darujte si klid.

Kromě toho pořádá Extroverts pro Notino každý týden pravidelné eventy na pobočkách v Rakousku, Polsku, Maďarsku, Bulharsku a na Slovensku. Mezitím agentura připravuje na příští rok větší akce v Německu, Itálii a dalších velkých evropských zemích. Pomáhá jí v tom partnerství s Creative Group. Na malých i velkých eventech, v Česku i v zahraničí klade agentura Extroverts důraz na zmíněnou gamifikaci a engagement.  

V Česku se klientovi Notino bude za Extroverts věnovat tým šesti lidí. V každé z dalších zemí má na Notino vždy dalšího account manažera.

-stk-