Letuška.cz rozběhla vlastní věrnostní program

pátek, 17. listopadu 2023, 10:10 Aktuality, Marketing MediaGuru

Letecký portál Letuška.cz zavádí věrnostní program, nabízí možnost úspor na nákupu letenek a dalším zboží.

Zdroj: Letuška.cz

Zdroj: Letuška.cz

Letuška.cz, portál zaměřený na prodej letenek, zavádí věrnostní program pro své klienty. Několik dní po startu již má tisíce členů. Nabízí jim možnost ušetřit na nákupech letenek a dalším zboží. Celý systém má zlevnit letenky a povzbuzovat chuť k dalšímu cestování. 

„Důvodem zavedení věrnostního programu je, že chceme být blíž potřebám našich zákazníků a umožnit jim cestování za nejlepších podmínek. Zároveň jako autorizovaní partneři leteckých společností prodáváme zásadní podíl letenek na trhu a je naší misí povzbuzovat všeobecnou chuť k cestování,“ říká Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz. 

Věrnostní program funguje na bázi „čím víc létám, tím víc šetřím“, zároveň nezáleží na tom, se kterou leteckou společností cestující letí, každý nákup vynese bonusové „zlaťáky“, a navíc nepřijde o „míle“ u konkrétních aerolinií. Na program je také napojen nový e-shop s cestovatelskými potřebami a dárkovými poukazy na letenky. Celý systém má zlevnit letenky a povzbuzovat chuť k dalšímu cestování. 

Za každou utracenou stokorunu na portálu Letuška.cz získá registrovaný člen programu jeden „zlaťák“. „Zlaťáky“ pak lze využít k nákupu zboží v e-shopu, který nabízí široký výběr produktů od obalu na kufr přes vybavení na pláž či cestovní adaptér až po dárkové poukazy na další letenky.  „Průměrně u nás každý zákazník koupí několik letenek do roka, sleva na další nákupy se tak může vyšplhat pohodlně i na tisíce korun,“ doplňuje Josef Trejbal.

Vedle toho účet na Letušce poskytuje přehled o rezervacích i fakturách na jednom místě a umožňuje nastavit osobní údaje cestujících, což zrychluje proces objednávání letenek. Pro registraci si stačí jen založit účet na Letuška.cz.

-stk-