Nova má dvě nominace v HbbTV Awards, Prima jednu

středa, 8. listopadu 2023, 13:05 TV, Aktuality MediaGuru

Mediální skupiny Nova a Prima mohou opět získat ocenění HbbTV Awards, které každoročně uděluje asociace HbbTV. Slavnostní symposium proběhne letos 28. a 29. listopadu v Neapoli.

V loňském ročníku, který se konal v Praze, mediální skupina Nova uspěla. Foto: TV Nova

V loňském ročníku, který se konal v Praze, mediální skupina Nova uspěla. Foto: TV Nova

Nova je nominovaná ve dvou kategoriích, a to „Nejlepší využití HbbTV pro řešení založená na reklamě“ s nabídkou Motion Screen a „Nejlepší marketing nebo propagace služby založené na HbbTV“ se zpravodajským servisem TN Live. V první kategorii je pak kromě Novy nominovaná se svým projektem Ad Simple i FTV Prima. Jde o reklamní platformu, která má umožnit rychlý a automatizovaný nákup reklamního formátu switch-in na HbbTV.

„Máme radost ze silné řady nominací na letošní ceny HbbTV Awards, která ukazuje velkou rozmanitost aplikací a služeb, které umožnily specifikace HbbTV, a důležitou roli, kterou hrají při inovaci na televizním a streamovacím trhu,“ uvedl při této příležitosti Vincent Grivet, předseda Asociace HbbTV. Užší seznamy finalistů budou předloženy nezávislé porotě složené z odborníků z oboru, která vybere vítěze. Přehled nominovaných najdete na webu hbbtv.org.

-lukpol-