Nova o Vánocích: pohádky, Láska nebeská, Ulice a Big Brother denně

čtvrtek, 23. listopadu 2023, 10:50 TV MediaGuru

Nova zařadí do vánočního vysílání vedle pohádek, filmů a komedií i speciální vánoční díl Ulice. Na Voyu se budou i přes svátky denně objevovat nové díly show Big Brother.

Láska nebeská, zdroj: TV Nova

Láska nebeská, zdroj: TV Nova

TV Nova odvysílá na Štědrý večer pohádku Jak se budí princezny, následovat bude pohádka Zakletá jeskyně a po ní v pozdějším večeru filmová vánoční komedie Láska nebeská.

O vánočních svátcích (25.-26.12.) se v hlavním vysílacím čase objeví také pohádky Řachanda nebo Nejkrásnější hádanka. V nabídce budou v průběhu těchto dnů také další pohádky, například Z pekla štěstí, Císařův pekař, Pekařův císař, Nebojsa nebo film Shrek. Diváci opět uvidí i speciální vánoční vydání seriálu Ulice a také sitcomu Comeback.

Na platformě Voyo budou i o Vánocích vysílány nové díly reality show Big Brother každý den.

„Vánoční program TV Nova tradičně tvoří paleta svátečních stálic, klasických českých pohádek a rodinných filmů, které mají diváci neodmyslitelně spjaty s českými Vánoci. Tematické stanice pak nabídnou to nejlepší pro fanoušky nejrůznějších žánrů – od romantiky, přes akční podívanou až po kultovní sitkomy. Novodobou štědrovečerní tradicí se stal speciální díl Ulice, který letos přinese nejedno překvapení. A vůbec poprvé v historii Voyo budeme denně uvádět nové epizody reality show Big Brother také přes svátky,“ říká ředitelka programu TV Nova a Voyo Silvia Majeská.

Poslední večer roku bude patřit premiérám pořadů TV Nova, půjde o Silvestrovské Televizní noviny a silvestrovská vydání původních zábavních formátů Na lovu a Tvoje tvář má známý hlas. Poslední den letošního roku přinese Nova i záznam koncertu Marka Ztraceného v Edenu.

Podrobnější informace o vánočním vysílání Novy včetně tematických stanic najdete v dokumentu níže.

Vánoce na Primě: premiéry českých filmů, Sám doma i pohádky

úterý 21. listopadu 2023

Televize Seznam zveřejnila vánoční schéma, sází na pohádky

úterý 21. listopadu 2023

-mav-