Provozním ředitelem Imper CZ a Mediaboardu je Myšička

středa, 22. listopadu 2023, 12:05 Aktuality, Lidé, Marketing MediaGuru

Na pozici provozního ředitele společností Imper CZ a Mediaboard přichází z LMC Miloš Myšička.

Miloš Myšička, zdroj: Imper CZ / Mediaboard

Miloš Myšička, zdroj: Imper CZ / Mediaboard

Novým provozním ředitelem (COO) partnerských společností Imper CZ a Mediaboard se stává Miloš Myšička. Ve své nové pozici se zaměří primárně na růst společnosti a její mezinárodní expanzi, kterou předznamenal už zářijový rebranding společnosti Monitora Media na Mediaboard.

Miloš Myšička působil sedm let na pozici Head of Key Account Management and Regional Sales ve společnosti LMC. Zde měl na starosti nebo se spolupodílel na řadě kritických úkolů, jako je tvorba obchodní strategie, zefektivnění svěřených oddělení skrze reorganizaci týmů, zavádění kompetenčních modelů či launchování produktů jako Atmoskop.cz nebo aplikace Práce za rohem. Jako konzultant pomáhal nastavit obchodní proces také v několika start-upech a technologických firmách, mezi které patří například Accomango, Cyrkl nebo Etnetera Flow.

V Imper CZ a Mediaboardu bude mít zatím na starosti zejména byznysovou a operativní část firmy se zaměřením na škálování obchodu směrem k zahraniční expanzi a celkovému růstu. Do konce roku bude přebírat odpovědnost za kompletní obchod, marketing, HR a operativní část obou firem. 

„Ambice a vize jak Imperu, tak Mediaboardu jsou velké a já mám velké výzvy rád. Zároveň je vidím jako velmi reálné a chci pomoci jejich naplnění. Věřím, že není vůbec otázkou, jestli budeme patřit mezi pět největších světových hráčů, ale spíše jak rychle,“ říká Miloš Myšička

-stk-