Server Lupa.cz vydává opět svůj tištěný speciál

úterý, 14. listopadu 2023, 14:15 Aktuality, Tisk MediaGuru

Tištěný speciál Lupa 3.0 vychází potřetí, přináší texty o technologiích, telekomunikacích a internetu.

Titulní strana tištěného speciálu Lupa, zdroj: Internet Info

Titulní strana tištěného speciálu Lupa, zdroj: Internet Info

Server Lupa.cz vydavatelství Internet Info potřetí vydává tištěný speciál Lupa 3.0. Nabízí 88 stran článků a rozhovorů o technologiích, telekomunikacích a internetu.

O největších kyberhrozbách současnosti a vlivu AI na tvorbu malwaru mluví spoluzakladatel bezpečnostní firmy Check Point Gil Shwed. Rozhovor s novou výkonnou ředitelkou organizace Czechitas Sentou Čermákovou je zaměřen na stále nevelké zastoupení žen v IT. Jiří Peterka ve svém článku účtuje s pomalým postupem digitalizace české státní správy. Výkonný šéf nábytkového e-shopu Bonami Pavel Vopařil popisuje svůj boj s postcovidovým propadem trhu, Jan Vobořil z neziskovky Iuridicum Remedium varuje před chystaným narušením práva na soukromou komunikaci nás všech ve jménu ochrany dětí. 3D tiskař Josef Průša ve velkém rozhovoru mluví o tom, proč má rád open source, ale také o boji s plagiáty nebo o tom, kam se 3D tisk může ještě posouvat.

Speciál Lupa 3.0 není volně prodejný, distribuován je napřímo, k dispozici bude také účastníkům konferencí pořádaných vydavatelstvím Internet Info. Čtenáři serveru Lupa.cz si jej budou moci stáhnout ve formátu PDF.

-mav-