SledováníTV: kategorizace kanálů a změny v nabídce

pátek, 10. listopadu 2023, 14:00 TV, Aktuality MediaGuru

Provozovatel internetové televize SledováníTV se v silně konkurenčním prostředí snaží svým zákazníkům neustále představovat novinky, které mají za cíl zlepšit uživatelskou zkušenost. Uvedl i novou aplikaci pro Apple TV.

Televizní služba SledováníTV na mobilních zařízeních. Foto: SledováníTV

Televizní služba SledováníTV na mobilních zařízeních. Foto: SledováníTV

„Orientace v TV kanálech na zařízeních Android TV bude nyní snazší. Po kliknutí na "Televize" uvidíte kanály tematicky rozřazené. Jednodušeji tak najdete kanál, který právě hledáte. Tato funkce je již k dispozici na Android TV, chystáme však vydání i pro všechny ostatní televize,“ informuje své zákazníky internetová televize. Na výběr jsou tak klasické kategorie jako například Všeobecné, Filmové, Dokumentární, ale také Všechny kanály nebo Oblíbené kanály.

Společnost SledováníTV provedla také drobné změny v programové nabídce platné od začátku tohoto měsíce. „Od 1. listopadu nastaly menší změny ve skladbě našich doplňkových balíčků. Do balíčku Dokumentární přibyl kanál Crime and Investigation, do Filmového balíčku přibyly kanály AXN, AXN Black a AXN White a do Mých 7 stanice Lala TV,“ dodává služba. Ke změně došlo i na pozici bonusových (relaxačních) stanic. Slow TV kanál Čapí hnízdo nahradilo Ptačí krmítko.

Další novinkou je přepracovaná aplikace pro Apple TV, která se začne aktualizovat na novou, vylepšenou. Uživatelé mohou očekávat kromě moderního designu také nové a vylepšené funkce. Menu se přesunulo k levé straně, sjednotil se tak vzhled všech platforem a zpřehlednilo se i ovládání. Přehlednější je také nový TV program. Stejně jako na ostatních platformách, i na Apple TV funguje inteligentní vyhledávání či doporučení podobných titulů. Aplikaci je možné ovládat přes iPhone nebo iPad.

„Na aplikaci pro Apple TV pracoval náš vývojářský tým více než rok. Uživatelé volali po vylepšení aplikace, my jsme ale nechtěli jít pouze cestou oprav a rozhodli jsme se pro zcela novou verzi. Tu si mohli zájemci z řad uživatelů vyzkoušet v rámci Beta testování,“ uvedl při této příležitosti marketingový ředitel SledovaniTV Matěj Čičák. Jak je uvedeno výše, zákazníci si mohou nově také přidat pořady do oblíbených. Díky tomu je může uživatel označit a najde je vždy na hlavní obrazovce.

-lukpol-