Vánoční kamion Coca-Cola začíná roadshow po Česku

čtvrtek, 30. listopadu 2023, 08:25 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Celkově vánoční kamion Coca-Coly letos navštíví 25 českých měst a přijede i na Slovensko.

Zdroj: Coca-Cola

Zdroj: Coca-Cola

Vánoční kamion Coca-Cola zahájil ve středu 29. listopadu roadshow po Česku. Poprvé zastaví v Ostravě, pokračovat bude do Olomouce. Celkově pak navštíví 25 českých měst a přijede i na Slovensko.

Součástí kamionové show budou vedle Santa Clause i elfové, akci doprovodí program s různými aktivitami včetně možnosti nákupu výrobků. Coca-Cola se i tento rok rozhodla spojit s Českým a Slovenským červeným křížem a veškeré tržby z prodeje darovat potřebným.

„Rádi bychom ukázali, že každý z nás v sobě může objevit skrytého Santu Clause a přičarovat sobě i ostatním to pravé kouzlo Vánoc. Prostřednictvím nákupu vánočního občerstvení či dárkových předmětů u kamionu může každý pomoci klientům Červeného kříže. V České republice jsme se rozhodli letos podpořit Agenturu domácí ošetřovatelské péče Alice, což je profesionální služba Českého červeného kříže. Tato péče je velmi důležitá pro mnoho lidí v naší zemi, proto nás těší, že ji můžeme podpořit ve městech, kde působí,“ vysvětluje Veronika Němcová, ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti Coca-Cola pro ČR a SR.

Zdroj: Coca-Cola

Zdroj: Coca-Cola

Příjezd kamionu v mnoha městech doplní tradiční vánoční trhy, mikulášské veselí nebo rozsvícení vánočního stromu. Program bude trvat vždy od 16 do 18 hodin. Turné zakončí 20. 12. v Javorníku. 

-mav-