Vivantis ve vánoční kampani láká na svátky v pohodě

pondělí, 13. listopadu 2023, 06:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vivantis spouští vánoční kampaň „Vánoce v pohodě? Jde to“, jež vyjadřuje pochopení klasických ženských strastí přes svátky.

Zdroj: Repro YT Vivantis

Zdroj: Repro YT Vivantis

Internetový obchod Vivantis startuje svou letošní vánoční kampaň „Vánoce v pohodě? Jde to“. I tentokrát v ní kombinuje živý obraz s animovanými postavičkami, představujícími individuální vnitřní hlas. Zároveň sází na nadsázku, humor a pochopení klasických ženských strastí. 

„Reklamní svět je plný perfektních tváří, vztahů a domácností. Cílem spotů je vykreslit realitu ženského myšlení, se kterým jsme se alespoň jednou všechny v životě setkaly. Zejména o svátcích není vždy vše tak růžové a klidné, jak bychom si malovaly a každá z nás by potřebovala více naslouchat svůj vnitřní hlas,” popisuje Natálie Jelínková, kreativní producentka společnosti Maňana Production, jež je pod kampaní podepsána. 

S podobným konceptem pracoval Vivantis již v létě, kdy ukázal, že se vyplatí poslouchat svůj vnitřní hlas. Nyní opět představuje problémové situace, které mohou vzniknout v běžném životě ženy, a díky nákupu na e-shopu Vivantis se jim lze vyvarovat.

„Všechna roční období mají svá specifika, se kterými se ztotožníme převážně my ženy. Právě na typické situace, humorné okamžiky i emoce s každým obdobím spojené reagujeme v našich kampaních," říká Zuzana Prokšová, marketingová manažerka internetového obchodu Vivantis, jenž si klade za cíl podporovat sebevědomí i krásu každé ženy.

Kampaň je k vidění online, kde využívá spoty i bannery. Propisuje se i do offline prostředí. Režisérkou spotu je Viktorie Lorinczová a za kamerou stál Tomáš Šťastný.

-stk-