Allegro zdůrazňuje vánoční kampaní důležitost vztahů

pondělí, 4. prosince 2023, 08:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Allegro ve své vánoční kampani s claimem „Dejte svým blízkým to, co nejvíce potřebují“ připomíná, co je o svátcích nejdůležitější.

Z vánočního spotu Allegra, zdroj: Allegro

Z vánočního spotu Allegra, zdroj: Allegro

Nákupní platforma Allegro spouští svou vánoční reklamu, jež přináší příběh staršího muže a jeho rodiny, na kterém ukazuje, jak běh času ovlivňuje vztahy s našimi blízkými.

Kampaň s názvem „Domov“ pracuje s claimem „Dejte svým blízkým to, co nejvíce potřebují“. Její hlavní postavou muž, který chce svému okolí ukázat, že má i v pokročilém věku stále sílu a schopnost jednat samostatně. Čelí každodenním výzvám a stará o svůj domov, ač je to s postupem času stále náročnější. Významnou roli hraje v příběhu jeho rodina – syn z chování a povahy otce dobře chápe, jak je pro něj důležitá soběstačnost, a proto je to právě on, kdo mu dává nejkrásnější vánoční dárek – pocit samostatnosti.

Celá dvouminutová verze spotu je k dispozici na YouTube kanálu Allegra. Zkrácený 45s formát bude k vidění v televizi a na VOD platformách. Kampaň se objeví i na sociálních sítích TikTok, Facebook a YouTube. 

Kreativní koncept a scénář vytvořila agentura Ogil​vy Warsaw. Produkci zajistila společnost Moon Films a režie se ujal švédský režisér Jesper Ericstam. O sociální sítě se stará HandMade. Nákup médií zajišťuje PHD.

-stk-