Bezplatné kanály Šláger TV opět změnily své názvy

sobota, 30. prosince 2023, 11:35 Aktuality, TV MediaGuru

Stanice Šláger Originál a Šláger Muzika vysílají opět s novými názvy.

Šláger Originál vysílá nové pod označením 1 Šláger. Repro: Šláger TV

Šláger Originál vysílá nové pod označením 1 Šláger. Repro: Šláger TV

Provozovatel programů Šláger, které jsou určené pro bezplatnou distribuci, přistoupil ke změně se závěrem roku 2023. Šláger Premium si svůj název ponechal.

„Jak jste mnozí zjistili na obrazovkách, naše vysílání má malinko jiný vzhled a máme nové logo. Šlágr Originál je 1 Šlágr a Šlágr Muzika je 2 Šlágr,“ informoval provozovatel Šláger programů na sociální síti Facebook a doplnil: „Program zatím na našich webových stránkách nenajdete, za to se omlouváme, ale věříme, že hned v novém roce bude vše napraveno. Firma, která nám zabezpečuje chod stránek na tom intenzivně pracuje.“

V případě Šlágr programů, respektive Šláger kanálů – stanice vysílají pod slovenskou licencí, jde již o několikátou změnu označení. S názvem Šlágr 2 se mohli diváci potkat již v minulosti, Šlágr 1 prozatím hlavní televize nevyužívala. Oba zmíněné programy jsou součástí bezplatné nabídky celoplošného DVB-T2 multiplexu 24, šířeny jsou i v řadě placených služeb. Někteří operátoři šíří kanály Šláger TV také ve vysokém rozlišení (HD).

-lukpol-

Věřitelé Šlágr TV přihlásili pohledávky za 92 milionů Kč

pátek 14. ledna 2022