Billa nabízí věrným zákazníkům slevy i příbory Banso Vogue

neděle, 3. prosince 2023, 09:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Členům svého věrnostního klubu přináší Billa slevy v hodnotě 5 a 10 % na nákup a také dárek při nákupu nad 1800 korun v podobě příborů Banso Vogue.

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Billa Bonus Clubu, zdroj: Billa

Klíčový vizuál k věrnostní kampani Billa Bonus Clubu, zdroj: Billa

Obchodní řetězec Billa přichází s kampaní „Vyměňte své body za slevy“ pro členy Billa Bonus clubu. Zákazníci nyní získají za nasbírané body slevy na nákup v hodnotě 5 a 10 %. Akce potrvá až do 5. prosince. Při nákupu nad 1800 korun navíc obdrží řadu příborů značky Banso Vogue.

Zákazníci, kteří mají na svém kontě minimálně 150 bodů, dostanou na svůj další nákup pětiprocentní slevu. Členové se 700 body a více pak obdrží slevu 10 %. Slevový kupón lze získat na pokladnách ve všech prodejnách Billa při předložení své Billa Bonus Club karty. Slevu si mohou vybrat členové i na samoobslužných pokladnách, před dokončením nákupu musí akorát naskenovat svou věrnostní kartu. Uplatnit kupón lze na všech pokladnách, stačí pouze před placením upozornit obsluhu a slevový kupon předložit společně se svou věrnostní kartou. Kupón je platný až do 12. prosince 2023 a lze ho uplatnit na nákup v maximální výši 5000 korun.  

Při nákupu nad 1800 korun a při předložení věrnostní kartičky získají zákazníci sadu příborů švýcarské značky Banso Vogue. „Tato sada ocelových vidliček, nožů a lžic vydrží díky svému kvalitnímu zpracování opravdu dlouho. Svým stylovým designem se hodí do každé domácnosti, a tak může být hezkým dárkem pod stromeček třeba pro někoho blízkého,“ dodává Dana Bratánková z řetězce Billa. Příborový set bude k dostání v období od 29. listopadu až do 3. ledna 2024. 

Všechna pravidla výměny bodů za slevy naleznou zájemci na webových stránkách www.billa.cz.

-stk-