InUltra a Auto Motor Sport jsou v nižších nabídkách Vodafonu

pátek, 15. prosince 2023, 09:20 TV, Aktuality MediaGuru

Vodafone, mimo jiné operátor kabelové a internetové služby Vodafone TV, přesouvá dva z programů, které byly původně v doplňkových balících, do základní nabídky. Změna souvisí s ukončením vysílání stanic Discovery Science a DTX.

„Oba Discovery programy byly v základním balíčku Vodafone TV. My je v tuto chvíli nebudeme nahrazovat nějakou novinkou, ale chceme zákazníkům otevřít jiné hodnotné stanice, které už máme. Discovery programy nahradíme stanicemi InUltra v Ultra HD a Auto Motor Sport HD, které byly do této doby součástí balíčků Family, Sport a ALLinONE. Tím pádem obě stanice vyndáme z původních balíčků a přesuneme do základu à zpřístupníme je všem divákům Vodafone TV,“ uvedl pro MediaGuru mluvčí operátora Ondřej Luštinec.

Společnost Warner Bros. Discovery se rozhodla ke konci letošního roku zavřít na našem trhu (a v dalších zemích) své tematické kanály Discovery Science a DTX. Z klonů hlavního programu Discovery tak zbydou pouze ID (Investigation Discovery) a TLC. Globální firma už nabízí v tuto chvíli všechny programy na našem trhu ve vysokém rozlišení, byť ne všichni operátoři je v této kvalitě nabízejí. Vodafone by měl zároveň ve své internetové TV od ledna překlopit do formátu HD kanály Spektrum Home a TV Paprika, které jsou takto k dispozici pouze v kabelové síti.

-lukpol-