Jedna rodina i ZOO se vrací, na jaře jdou proti sobě

úterý, 2. ledna 2024, 12:40 Aktuality, TV MediaGuru

Od úterý 2. ledna se do vysílání vracejí seriály ZOO a Jedna rodina. Na jaře si budou konkurovat v úterý i ve čtvrtek.

Jedna rodina, zdroj: TV Nova

Jedna rodina, zdroj: TV Nova

Televize Prima zkrátila vánoční přestávku na nejkratší možný čas a svůj vlajkový seriál ZOO, který vysílala ještě v posledním týdnu před Vánoci, vrací do vysílání od úterý 2. ledna. Stejné datum si pro návrat svého seriálu Jedna rodina zvolila i konkurenční TV Nova. Oba seriály se v úterý znovu postaví proti sobě. Novinkou letošní jarní sezóny je skutečnost, že vysílat se proti sobě budou i ve čtvrtek.   

Jedna rodina nahradí ve čtvrtečním čase od 20:20 seriál Zlatá labuť a pro jarní sezónu 2024 se bude vysílat dvakrát týdně. Kdy se ve vysílání objeví nové díly seriálu Zlatá labuť, který se má letos na jaře uzavřít, zatím není jasné. Vyhrazen by mu měl být čtvrteční čas od 21:30. Zde se v lednu počítá s reprízou Kriminálky Anděl

Ve středu 3. ledna zařazuje Nova nové díly pořadů Výměna manželek a Utajený šéf. V sobotu 6. ledna zahájí na ČT1 nová řada soutěže Peče celá země a v neděli 7. ledna se rovněž na ČT1 představí nový osmidílný seriál Smysl pro tumor. Pořady pro jarní sezónu 2024 se pak začnou ve vysílání objevovat v týdnu od 8. ledna.

-mav-