Billa ve věrnostní kampani nabízí nádobí Dolce Vita

sobota, 27. ledna 2024, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Billa v nové věrnostní kampani nabídne za nasbírané body se slevou nádobí Dolce Vita. 

Klíčový vizuál k věrnostní kampaně Billa, zdroj: Billa

Klíčový vizuál k věrnostní kampaně Billa, zdroj: Billa

Obchodní řetězec Billa odstartovala 24. ledna svou první letošní věrnostní akci, v níž nabídne kameninové nádobí Dolce Vita. Za nasbírané samolepky si budou zákazníci moci zakoupit nádobí se slevou, členové Billa Klubu navíc na dané výrobky obdrží věrnostní slevu navíc. Kampaň bude končit těsně před velikonočními svátky 19. března.

V rámci kampaně si mohou zákazníci pořídit například jídelní sadu plochého a polékového talíře nebo hrnek či salátovou mísu. Kameninové nádobí s ornamenty zlatavého kovu lze umývat v myčce a je vhodné i do mikrovlnné trouby.

Mechanika kampaně je podobná předchozím kampaním. Každý zákazník obdrží za nákup v hodnotě 250 Kč na prodejnách Billa jednu nálepku. Po získání 8 nebo 15 samolepek si může se slevou zakoupit výrobek z kolekce Dolce Vita. Platí, že čím více nasbíraných samolepek, tím vyšší sleva. 

Produkty Dolce Vita si lze vyzvednout až do 26. března v prodejnách Billa. Veškeré informace k věrnostní akci se zákazníci dozvědí na webových stránkách www.billa.cz

-stk-