Box Vodafone TV3 nepodporuje Netflix

čtvrtek, 25. ledna 2024, 10:25 Aktuality, TV MediaGuru

Nový set-top box Vodafone TV3, o kterém informoval operátor tento týden, nepodporuje nejoblíbenější on-line videotéku v Česku.

„Ano, streamovací služby si pustíte i v našem novém Vodafone TV 3 boxu. Některé však z důvodu nadstandardních nároků na certifikaci služby fungovat bohužel nebudou, týká se to například aplikace Netflix. Aplikaci Netflix sice můžete přes Obchod Play stáhnout a nainstalovat, nebude ji ale možné spustit,“ informuje Vodafone na svém webu v sekci FAQ (Često kladené dotazy, pozn. red). Hlavním lákadlem set-top boxu fungujícím na OS Android TV, má být podpora Chromecastu.

Nový set-top box Vodafonu není prvním, který nezískal od Netflixu certifikaci umožňující nasazení v Česku nejpopulárnější placené online videotéky. Stejně je na tom i konkurenční O2 Czech Republic, v jejímž Android TV přijímači nefunguje ani Prime Video od Amazonu. Z domácích videoték podporuje nový Vodafone TV 3 box například Voyo, z mezinárodních služeb pak HBO Max nebo YouTube. Nový set-top box nabízí také upravené uživatelské prostředí pro lepší orientaci diváka.

-lukpol-

Vodafone TV podporuje LG televizory až od roku 2020

úterý 9. ledna 2024