DAZN zpřístupňuje v Česku ženský fotbal zdarma

pondělí, 29. ledna 2024, 14:25 Aktuality, TV MediaGuru

Globální streamer sportovních přenosů DAZN v Česku nabízí UEFA Women's Champions League, Saudi Women's Premier League, Ženskou Bundesligu a Ligu F.

Streamovací platforma DAZN, která se orientuje výhradně na nabídku sportovního obsahu, zacílila od ledna také na globální publikum. Zkrátka nepřijdou ani zájemci z České republiky, byť se budou muset obejít bez jakékoliv lokalizace, a to jak v prostředí aplikace, tak i v rámci samotných přenosů. Bezplatná nabídka pro lokálního diváka se skládá výhradně z ženského fotbalu a soutěží, které uvádíme v samotném úvodu. DAZN Women's Football je jako TV kanál dostupný zdarma v Rakuten TV.

Nabídka obsahu pro jednotlivé trhy se liší. Na konci 4. a začátkem 5. týdne byly v průběhu víkendu 27. a 28. ledna a následně v pondělí 29. ledna odvysílány například přenosy Ligy F mezi Athleticem Bilbao a Realem Madrid, Ženské Bundesligy mezi Frankfurtem a Kolínem nad Rýnem nebo týmy Essenu a Wolfsburgu. Během přímého přenosu s anglickým komentářem je možné využívat timeshiftové funkce a pohybovat se na časové ose. Odvysílané zápasy jsou následně k dispozici také ze záznamu.

Bezplatný kanál DAZN Women’s Football je v Česku

úterý 25. července 2023

-lukpol-