Dm drogerie markt spouští službu Scan&Go

úterý, 23. ledna 2024, 11:05 Aktuality, Marketing MediaGuru

Jako první si novou službu Scan&Go vyzkouší zákazníci v prodejně OC Igy České Budějovice. 

Zdroj: Dm drogerie markt

Zdroj: Dm drogerie markt

Společnost Dm drogerie markt spouští 23. ledna službu Scan&Go. Díky ní bude možné produkty přímo v prodejně naskenovat prostřednictvím aplikace Moje dm v chytrém telefonu a vložit do tašky. Během nákupu mohou  navíc zákazníci průběžně sledovat, jaká je souhrnná cena vybraných produktů. Na pokladně pak zákazníci naskenují QR kód ze svého telefonu a celý nákup zaplatí, aniž by zboží museli vyskládat na pás.

„Neustále hledáme cesty, jak zákazníkům zpříjemnit zážitek z nakupování v dm. Díky službě Scan&Go nyní odpadá nutnost vyskládat celý nákup na pokladně a poté ho zase vracet do tašky. Zákazníci si naskenované produkty uloží do tašek beze spěchu, díky čemuž klesá i riziko, že se nějaká věc poškodí. Zároveň tato nová služba pomůže zkrátit čekací dobu na pokladnách,“ komentuje Jiří Peroutka, manažer komunikace Dm drogerie markt. 

Jako první si tuto novinku vyzkouší zákazníci v prodejně OC Igy České Budějovice. V následujících měsících se pak rozšíří do dalších prodejen po celé republice.

Službu Scan&Go nabízí na trhu již několik řetězců. Na svých prodejnách ji nabízí Globus, Tesco, Kaufland, Albert nebo Makro.

-stk-