Do agentury Katz83 nastoupily Zajíčková a Plesníková

pátek, 26. ledna 2024, 07:10 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

V agentuře Katz83 nastoupila Miroslava Zajíčková na pozici HR Director, Martina Plesníková působí jako Senior PR Consultant. 

Miroslava Zajíčková & Martina Plesníková, zdroj: Katz83

Miroslava Zajíčková & Martina Plesníková, zdroj: Katz83

Do agenturní skupiny Katz83 Tomáše Jirsy přišly Miroslava Zajíčková na pozici HR Director a Martina Plesníková na pozici Senior PR Consultant. Zajíčková strategicky zastřeší HR oddělení s cílem rozvíjet a posilovat kompletní personální agendu se zaměřením na kontinuální zvyšování kompetencí a strategický růst. Plesníková má v PR oddělení na starost rozvoj klientů z odvětví kultury. 

Zajíčková je v HR oblasti od roku 2016 a prošla si různými velikostmi i segmenty firem. Přichází z technologické skupiny BiQ Group, kde strategicky zastřešovala lidské zdroje na pozici HR Manager. Ve své roli mentorovala kolegy z dceřiných společností, tak aby společně zvyšovali úrovně všech HR oblastí, procesů a postupů napříč celou skupinou. Kromě toho vedla tým IT recruiterek a veškerou personální agendu v Bootiq CZ. „S vedením agentury a mojí HR kolegyní budu společně pracovat na tom, abychom celé HR strategicky uchopili, a co nejlépe sladili požadavky firmy a našich skvělých členů týmu. Mým cílem je získávat nejlepší talenty z trhu, ale zároveň utvářet prostředí vedoucí ke spokojenosti a motivaci zaměstnanců, což podpoří excelentní delivery týmů a splní to naši ambici růstu,“ vysvětluje Miroslava Zajíčková.

Plesníková přichází se zkušenostmi v oblasti veřejných vztahů a mediální komunikace. Studovala na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze v bakalářském programu Marketingová komunikace a PR, na který navázala oborem Mediální studia. Působila jako Public Relations Consultant v agentuře Piaristi. Vedla PR komunikaci pro organizaci Díky, že můžem nebo se podílela na prezidentské kampani Danuše Nerudové. 

-stk-