Marketing a obchod Mandarin Oriental vede Štěpán Malý

úterý, 16. ledna 2024, 17:50 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Na pozici ředitele marketingu a obchodu hotelu Mandarin Oriental, Prague nastupuje Štěpán Malý. 

Štěpán Malý, zdroj: Mandarin Oriental, Prague

Štěpán Malý, zdroj: Mandarin Oriental, Prague

Hotel Mandarin Oriental, Prague má nového ředitele marketingu a obchodu.  Na pozici nastupuje Štěpán Malý, který přichází z hotelu Marriott.

V pražském hotelu Marriott působil Štěpán Malý od roku 2021, kde dohlížet na obchodní a marketingové operace. Předtím byl jako ředitel obchodu a marketingu zodpovědný za klastr tří hotelů Courtyard by Marriott – na pražském letišti, v Plzni a v Brně. V letech 2011–2017 pracoval na vedoucích obchodních a eventových pozicích v sítích  Marriott a Hilton na Mallorce a v Londýně. V roce 2006 absolvoval v hotelu Marriott ve Stamfordu ve Spojených státech svou manažerskou stáž. Absolvoval inženýrské studium na Vysoké škole hotelové a ekonomické v Praze.

„Štěpán bude pracovat na zvýšení povědomí o našich aktivitách, od gastronomických zážitků po exkluzivní nabídku v hotelovém Spa, od našich tradičních každoročních akcí až po představení inovativních nových konceptů,“ přibližuje náplň práce Štěpána Malého Duarte Correia, generální ředitel Mandarin Oriental, Prague.

-stk-