Novou manažerkou komunikace CME je Michaela Papežová

čtvrtek, 18. ledna 2024, 10:10 Aktuality, TV, PR, Lidé MediaGuru

Mediální skupina CME, jejíž součástí je i skupina Nova, vytvořila novou pozici v komunikačním týmu, kterou zaujala Michaela Papežová.

Michaela Papežová, zdroj: CME

Michaela Papežová, zdroj: CME

Mediální skupina CME z portfolia skupiny PPF vstupuje do nového roku s rozšířeným týmem. Vytvořila novou pozici Group Communications Managera, které se od ledna ujala Michaela Papežová.

CME zahajuje svůj čtvrtý rok pod novým vedením, kdy je součástí mediální divize skupiny PPF. Za tu dobu úspěšně nastartovala digitální strategii prostřednictvím vlastní streamovací služby Voyo. Právě rozšíření klasického lineárního vysílání o digitální formáty s lokálním obsahem je jedním z klíčových pilířů její strategie: „Pracujeme na řadě nových projektů a iniciativ, které CME přibližuje k pozici firmy, která ovlivňuje vývoj celého odvětví. A tato snaha se neobejde bez dobré komunikace, proto jsem rád, že posilujeme tým,” říká Dušan Švalek, Deputy CEO skupiny CME provozující televizní vysílání na šesti trzích střední a východní Evropy.

Michaela Papežová má13leté zkušenosti se strategickou komunikací. Během této doby působila jako freelancer, byla součástí PR agentury FYI Prague a sedm let vedla komunikaci investiční skupiny Rockaway Capital. „Ještě na podzim jsem se viděla spíše v roli freelancera, ale když se objevila možnost být součástí CME, neměla jsem nad čím přemýšlet. Přesvědčila mě osobnost Dušana Švalka a dalších klíčových lidí, se kterými jsme se potkali během prvních diskuzí i vize, kterou si CME definovala,” uvedla Michaela Papežová.

-mav-