Penny nabídne začátkem ledna 10% slevu na vše

středa, 3. ledna 2024, 07:25 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Penny začíná nový rok snížením cen, v prvním lednovém týdnu poskytne 10% slevu na kompletní sortiment.  

Zdroj: Penny

Zdroj: Penny

Řetězec Penny v prvním lednovém týdnu poskytne zákazníkům 10% slevu na kompletní sortiment. Chce tak domácnostem nabídnout možnost výhodně doplnit zásoby, které vyčerpaly v době svátků na konci loňského roku. 

„Ledničky a spíže v českých domácnostech se v průběhu svátků z velké části vyprázdnily. Navíc hodně lidí chce po předešlých výdajích za vánoční dárky spíš šetřit. Proto jsme se rozhodli vyjít zákazníkům vstříc a slevu zavádíme průřezově na celý sortiment,“ uvádí Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu Penny.

Od úterý 2. ledna do neděle 7. ledna bude možné s 10% slevou zakoupit v Penny kompletní sortiment potravin i drogerie. Sleva se vztahuje na nezlevněné, ale i akční položky a již zlevněné zboží. Zákazníci ji mohou uplatnit u pokladny po předložení zákaznické karty (digitální nebo plastové) a speciálního kupónu, který je k dispozici v akčním letáku, na internetových stránkách, nebo v Penny aplikaci. Maximální částka nákupu, na kterou lze slevu využít, činí 5000 Kč.

Ti, co zákaznickou kartu nemají, o ni mohou bez jakékoli registrace požádat na pokladnách a následně se okamžitě zapojit do akce. „Mechanismus je velmi jednoduchý a slevu díky tomu může využít skutečně každý, kdo má zájem,“ dodává Vít Vojtěch.

Již koncem prosince přitom v Penny přeceňovali všechny nabízené produkty tak, aby zohlednili změny sazeb DPH, které platí od začátku roku 2024. Aktuální desetiprocentní sleva se tak již vypočítává z nových regálových cen, kde je u všech potravin snížena sazby DPH z dosavadních 15 % na 12 %.

-stk-