Prima na jaře nasadí Česko na grilu, vrací se Pohlreich

pondělí, 29. ledna 2024, 09:40 Aktuality, TV MediaGuru

Televize Prima uvede v průběhu jara novou gastronomickou reality show Česko na grilu. V roli porotců vystupují Zdeněk Pohlreich a Martin Svatek.

Česko na grilu, zdroj: FTV Prima

Česko na grilu, zdroj: FTV Prima

Televize Prima nasadí ještě v průběhu jarní sezóny novou gastronomickou reality show Česko na grilu. V soutěžním pořadu se proti sobě utkají páry, z nichž vzejde vítěz soutěže. V roli porotců soutěže se představí Zdeněk Pohlreich, který se tak na Primě objeví v novém premiérovém pořadu, a druhým porotcem bude Martin Svatek. Termín uvedení pořadu zatím znám není.

„Je to soutěžní reality show, něco mezi Peče celá země a MasterChefem, ve které proti sobě soutěží páry a moderuje to Tomáš Zástěra s Patricií Pagáčovou," uvedla v rozhovoru pro MediaGuru.cz programová ředitelka skupiny Prima Alex Ruzek.

Česko na grilu bude jednou z několika ještě nenasazených pořadů TV Prima pro letošní jaro. K nim patří také seriál Zalez do spacáku nebo nové díly seriálu Polda. V neděli 28. ledna se také poprvé uvedl seriál Sedm schodů k moci a dokumentární seriál Bez lítosti.

Alex Ruzek: Z dlouhodobých seriálů Prima ustupovat nebude

pondělí 29. ledna 2024