Public Affairs v Graylingu řídí Šiffner, Šigutová povýšila

středa, 17. ledna 2024, 06:35 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Public Affairs v agentuře Grayling nově řídí Michal Šiffner, Jana Šigutová byla povýšena do role seniorní konzultantky.  

Michal Šiffner a Jana Šigutová, zdroj: Grayling

Michal Šiffner a Jana Šigutová, zdroj: Grayling

Mezinárodní komunikační agentura Grayling oznamuje personální změny v Public Affairs divizi své české pobočky. Michal Šiffner přebírá pozici Head of Public Affairs, zatímco Jana Šigutová byla povýšena do role seniorní konzultantky. 

Michal Šiffner, který je součástí týmu Grayling od roku 2019, vedl ve své předchozí pozici Senior Public Affairs Consultant vedl tým konzultantů, poskytujících služby pro klienty v oblasti financí, digitálních technologií, e-commerce, energetiky a retailu. Má za sebou úspěšné kampaně zahrnující legislativní lobbing, budování koalic či zvyšování povědomí o tématech klíčových pro klienty české pobočky agentury Grayling. Své první zkušenosti s PA získal již během studia a posléze působil na Ministerstvu průmyslu a obchodu. V nové roli Head of Public Affairs CZ si klade za cíl rozvíjet talenty a schopnosti svého týmu, stejně jako pracovat na expanzi portfolia klientů.

Jana Šigutová, jež pracuje v Graylingu od roku 2018, byla povýšena do role seniorní konzultantky. Před svým působením v agentuře zastávala pozice v České exportní bance či na Ministerstvu životního prostředí. V současné době poskytuje podporu klientům jako McDonald's, Lego a Primark.

-stk-