S reality show Hubne celá vesnice se spojilo několik značek

pondělí, 8. ledna 2024, 15:00 Aktuality, TV MediaGuru

Docureality, ve které v hubnutí soutěží dva týmy dobrovolných hasičů, má premiéru v pondělí 8. ledna od 21:30 na TV Prima.

Hubne celá vesnice, zdroj: FTV Prima

Hubne celá vesnice, zdroj: FTV Prima

Mezi partnery osmidílné televizní novinky Hubne celá vesnice figurují značky InSportline, Dr.Oetker, Naturevia, Košík, Panzani a Hotel Lesana Špindlerův Mlýn. Docureality, ve které v hubnutí soutěží dva týmy dobrovolných hasičů, má premiéru v pondělí 8. ledna od 21:30 na TV Prima.

V hubnoucí soutěži, jenž do obecního rozpočtu může přinést půl milionu korun, se proti sobě postavily středočeské obce Kytín a Nová Ves pod Pleší. Dobrovolní hasiči hubli před TV kamerami tři měsíce pod vedením odborníků.

Na novém televizním pořadu Primy spolupracovalo kreativní oddělení contentové agentury Fuse ze skupiny Omnicom Media Group, která ho pro tuto televizní stanici společně s produkcí Rolling Media také vyrobila. 

„Před kamerami hublo již mnoho lidí, které k tomu vedla různá motivace, či zdravotní stav.  Nesledovali jsme však rovnou celé skupiny, kde je snaha jednotlivce důležitá, pokud ale chce tým také vyhrát, cení se kromě shozených kil navíc i týmovost, spolupráce, či odhodlání plnit zadané úkoly. Právě takové vlastnosti obecně charakterizují i dobrovolné hasiče napříč českými vesnicemi, mezi kterými najdeme lidi různých profesí připravených doslova táhnout za jeden provaz. Docureality show Primy stojí na jejich soudržnosti. Věříme, že diváky pobaví a všem hrdinům, kteří svou činností a dalšími aktivitami oživují komunitní život českého venkova, budou držet palce,“ říká Martina Konrádová z Fuse, a zároveň autorka námětu celé show.

-mav-